Bylinky: Skotské louky (Moffat Meadows) 10g

Bylinky: Skotské louky (Moffat Meadows) 10g

  

Směs našich skvělých sušených květů, bylinek, sezamu, celerových semen, mořské řasy a soli, která přidá chuť a barvu téměr každému jídlu.

 

Lze např. vetřít do masa, drůběže před vařením nebo pečením, nebo posypat grilovanou zeleninu, nebo maso na barbecue. Vhodné na marinování ryb, do salátů, těstovin, omáček, dresingů, kyselé smetany atd.

 

Desetigramové balení je perfektním malým dárkem v designovém italském skle s korkovou zátkou.

 

Neobsahuje umělá aditiva.

 

 Více informací

Přidat do mého seznamu přání

složení: mořská sůl (51%), semena (21%) (mák, sezam, celer), bylinky (16%) (petržel, rozmarýn, estragon, kopr), okvětní lístky (10%) (měsíček, růže, levandule), zelenina (1%) (pažitka, mořská řasa)

alergeny: Obsahuje sezam a celerová semena.

Neobsahuje umělá aditiva.

2 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

  • Bylinky: Skotské louky 90g (Moffat Meadows)

    0 Review(s) 

    90g unikátní směsi okvětních lístků, bylinek, koření, mořské řasy a mořské soli ve španělském designovém skle s korkem a dřevěnou lžící. Přidává barvu a chuť každému jídlu. Lze např. vetřít do masa, drůběže před vařením nebo pečením, nebo posypat grilovanou zeleninu, barbecue maso. Vhodné na marinování ryb, do salátů, těstovin, omáček, dresingů, kyselé...

  • Bylinky: Květy Skotska 60g (Flowers of Scotland)

    0 Review(s) 

    60g skotských květů ve španělském skle s korkem a dřevěnou lžící. Náše unikátní směs okvětních lístků, bylinek, ovoce, koření, mořské soli. Přidává barvu a chuť každému jídlu. Velmi nízký obsah soli a žádné alergeny.

Copyright uncleroys.cz © 2018