Uncleroys.cz - obchod s gurmánskými specialitami má mnohem kratší historii než jeho mateřská společnost Uncle Roy's. Na začátku byl dlouhodobý zájem o vytvoření obchodu s přírodními extrakty a esencemi, protože to je obor, který mě dlouhodobě baví a mám v něm zkušenosti. Hledal jsem dobré dodavatele se zajímavým portfoliem. Uncle Roy's má cca 100 skvělých a oceněných extraktů a esencí. Navíc ale má v nabídce mnoho dalších originálních řad výrobků (marmelády, hořčice, omáčky, krémy - viz náš e-shop), které jsou zajímavé nejenom pro mě, ale i pro mé přátele, kteří rádi vaří a mají vztah ke gurmánským specialitám.

     Po ochutnávkách i ostatních řad výrobků Uncle Roy's bylo všechno jasné. Výrobky Uncle Roy's jsou tak skvělé, že stačí pouze lžička, protože nepřestanete ochutnávat, dokud ve sklenici něco je. A to se týká i řad, které nejsou pro nás příliš známé. Mně například učaroval Citronový krém - tzv. curd - skvělá chuť pochoutky z másla, vajec a citronové štávy.

     A protože je Uncle Roy's v Čechách absolutní novinkou, dohodli jsem se na spolupráci a začal jsem této skvělé značce a hlavně jejím výrobkům pomáhat i u nás.

     Takže se spolu budeme potkávat na různých festivalech, farmářských trzích, ale i na facebooku nebo blogu uncleroys.cz, kde budeme postupně představovat jednotlivé výrobky, recepty, použití apod.

     Udělejte si také radost a zkuste něco netradičního od Uncle Roy's. Budete mile překvapeni! :-)

   

Facebook stránky Uncleroys.cz:

FACEBOOK UNCEROYS.CZ


Copyright uncleroys.cz © 2018