Křenové chutney s červenou řepou 29g (čatný)

Křenové chutney s červenou řepou 29g (čatný)

Jedinečná kombinace červené řepy a křenu v naší  extra special chutney Uncle Roy's.

Hodí se k rybám, sýrům nebo ke kterémukoliv masu.

 Více informací

Přidat do mého seznamu přání

složení: červená řepa (29%), jablko, cukr, vinný ocet z červeného vína, cibule, extrakt z červené řepy (4%), křen (2%), sušený zázvor

11 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

 • Sladkokyselá citrusová omáčka 29g (sauce)

  0 Review(s) 

  Vítěz GOLD GREAT TASTE AWARD 2010Směs ananasu, pomeranče, citronu a limetky v této Citrusové omáčce Uncle Roy's vytváří skvělou chuťovou kombinaci pro pokrmy z drůbežího masa (kachna, kuře, krůta), vepřové pečeně nebo se hodí jen tak na toast. Obsahuje 51% ovoce.

 • Křenová omáčka ostrá 29g

  0 Review(s) 

  GREAT TASTE AWARD Silver 2006 Vítěz WORLD HOT SAUCE AWARD WORLD CHAMPION 2014 Naše nejoblíbenější a jedna z nějúspěšnějších pálivých omáček. Vhodná k rybám, sýrům, šunce, ke kořenové zelenině, hovězímu masu nebo štouchaným bramborám. Díky své výjimečné chuti je nesrovnatelná s jinými křenovými omáčkami na trhu. Vítěz soutěží jak v Evropě, tak v zámoří. 

 • Moffat Chuckle - speciální omáčka 300g (relish)

  0 Review(s) 

  Tato omáčka vznikla jedinečnou kombinací chutney (čatný) a tzv. pickle (nakládané zeleniny). Je to výborná jemná horčicová omáčka (relish) vhodná do sendvičů, burgerů, jako dip na talíř. Pro skvělou chuť ji stačí namazat na chleba s máslem. :-) Velké balení po 300g.

 • Hořčicová omáčka s houbami (Moffat Magic) 29g

  0 Review(s) 

  Vítěz GREAT TASTE AWARD bronze 2003 Kdo by věřil, že hořčicová omáčka může chutnat takto jemně. Hodí se do těstovinového salátu, k masu - přímo na steak, jako marináda, dip, nebo ke kuřeti, pečenému rajčeti, do zelného salátu nebo na sendviče s vejcem.Vyrobena z nejlepších surovin podle originálního receptu Uncle Roy's.Hořčici lze podávat horkou nebo...

 • Višňová omáčka 200g (sauce)

  0 Review(s) 

  Vítěz GOLD GREAT TASTE AWARD Višnová omáčka Uncle Roy's se hodí na zvěřinu, zmrzlinu, sýr, marinády, toasty atd. Ochutnejte omáčku, která si získala porotu na prestižní soutěži Great Taste Awards. Obsahuje 70% višní.

Copyright uncleroys.cz © 2018